![](https://myboxes.gr/wp-content/uploads/2020/05/UGIRL_BOX_Kentriki_new.jpg)
U! girl Box 2: Τι είναι
Τo «U! girl Box 2» είναι ένα ‘Συνδρομητικό Κουτί’ που περιλαμβάνει 4 τεύχη U! girl, 2 βιβλία της Harrigton Kim, τα 3 manga της σειράς PRINCESS AI, ένα συλλεκτικό καπέλο U! Girl και στιλάτα βραχιόλια!
Πως λειτουργεί
![](http://myboxes.gr/wp-content/uploads/2018/05/divider_scifi.png)
![](http://myboxes.gr/wp-content/uploads/2017/06/SUMMER-BOX_Pos-Leitourgei.png)
![](http://myboxes.gr/wp-content/uploads/2018/05/divider_scifi.png)
Τo «U! girl Box 2» είναι ένα ‘Συνδρομητικό Κουτί’ που περιλαμβάνει 4 τεύχη U! girl, 2 βιβλία της Harrigton Kim, τα 3 manga της σειράς PRINCESS AI, ένα συλλεκτικό καπέλο U! Girl και στιλάτα βραχιόλια!