![](http://myboxes.gr/wp-content/uploads/2019/10/UGIRL_BOX_Kentriki_23-10-2019.jpg)
U! girl Box: Τι είναι
Τo «U! girl Box» είναι ένα ‘Συνδρομητικό Κουτί’ που περιλαμβάνει 4 τεύχη U! girl, 2 βιβλία της Stirling Joss, τα 3 πρώτα manga της σειράς DRAMACON, ένα συλλεκτικό backpack U! girl και μοδάτα βραχιόλια!
Πως λειτουργεί
![](http://myboxes.gr/wp-content/uploads/2018/05/divider_scifi.png)
![](http://myboxes.gr/wp-content/uploads/2017/06/SUMMER-BOX_Pos-Leitourgei.png)
![](http://myboxes.gr/wp-content/uploads/2018/05/divider_scifi.png)
Τo «U! girl Box» είναι ένα ‘Συνδρομητικό Κουτί’ που περιλαμβάνει 4 τεύχη U! girl, 2 βιβλία της Stirling Joss, τα 3 πρώτα manga της σειράς DRAMACON, ένα συλλεκτικό backpack U! girl και μοδάτα βραχιόλια!